Масло моторное 4Т Motul 300V2 4T FACTORY LINE ROAD/OFF ROAD SAE 10W50 (1L) синтетика

  (0 отзывов)
В наличии
Код товара: 835811
Производитель: Франция
Масло моторное 4Т Motul 300V2 4T FACTORY LINE ROAD/OFF ROAD SAE 10W50
1 060,06 ₴
 

 ЗА МЕЖАМИ МОЖЛИВОГО: MOTUL ПРЕЗЕНТУЄ інноваційну МОТОРНУ ОЛИВУ MOTUL 300V² 10W50

Компанія Motul презентувала нову мотоциклетну моторну оливу для застосування в спорті - 300V² 10W50. Еволюція легендарної оливи 300V принесе покращенні властивості, які перевірені високопрофесійними заводськими командами як на треку, так і по бездоріжжю. Продукт створений на основі складноефірної базової оливи, що забезпечує зниження викидів CO2 як на етапі виробництва базової оливи, так і в процесі експлуатації за рахунок енергоощадних властивостей продукту.

Лідер у виробництві 100% синтетичних олив, Motul презентував серію моторних олив 300V ще в далекому 1971 році. Протягом цих років олива випробовувалась в самих вимогливих «лабораторіях» - на спортивних трасах для перегонів. Зараз велика кількість команд визнають його еталоном і використовують в більшості легендарних перегонах як на трекові, так і на бездоріжжі. Переслідуючи ідею технічної досконалості, спеціалісти Motul створили моторну оливу 300V² 10W50.

Нова технологія виробництва моторної оливи володіє покращеними фізико-хімічними показниками і властивостями, які підвищують її експлуатаційні характеристики.

На бездоріжжі:

  • Низьке гідродинамічне тертя оливної плівки дозволяє підвищити крутний момент на низьких обертах двигуна;
  • Оптимізований контроль тертя забезпечує чіткість роботи зчеплення і стабільність передачі крутного моменту на заднє колесо;
  • Висока стійкість оливної плівки при високих зсувних навантаженнях забезпечує підвищену надійність трансмісії.

На трекові:

  • Низький супротив оливної плівки дозволяє підвищити потужність на високих обертах двигуна;
  • Висока окисна стабільність забезпечує збільшення періоду експлуатації оливи;
  • Покращена чистота деталей двигуна забезпечує його максимальну продуктивність.

Окрім цього, пропонуючи технічну довершеність, нова олива на основі складних ефірів, є екологічно чистим продуктом, оскільки:

  • При виробництві використовують відновлювальну сировину;
  • Моторна олива дозволяє знизити загальну кількість викидів CO2 на 18% за рахунок особливостей виробництва базової оливи. 


Для написания отзывов необходима авторизация на сайте